21 травня Україна відзначає День вишиванки!

21 травня Україна відзначає День вишиванки 💙💛

Вишиванка - це не просто традиційний одяг. Це жива історія нашого народу, закодована в орнаментах, символ віри, сили, єдності та незламності українців. У кожному візерунку - пам’ять поколінь, у кожній нитці - любов до рідної землі.

Цьогоріч свято має особливе значення, адже відзначає свій 20-річний ювілей. Воно розпочиналося як студентська ініціатива, а сьогодні об’єднує мільйони українців по всьому світу, нагадуючи про нашу ідентичність та коріння.

У цей день колектив КНП "Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради" долучається до святкування. Ми одягаємо вишиванки як знак глибокої поваги до національних традицій, як прояв єдності та підтримки одне одного, як символ нашої віри в Україну та її майбутнє.

Щиро вітаємо всіх українців із Днем вишиванки! Бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди в кожній родині, натхнення та віри у світле майбутнє нашої держави. Нехай вишиванка буде оберегом для кожного, додає сили, впевненості та гордості за нашу країну.

З Днем вишиванки!

Поділитися:
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування
Дивитись більше:
04.06.2026

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людей, яке викликає нейротропний вірус сказу. Воно є смертельно...

04.06.2026

У КНП «Чорнобаївська БПЛ» проведено комплексне навчання щодо готовності до виявлення та локалізації холери
...

02.06.2026

Сучасні виклики вимагають від медичних установ максимальної мобілізаційної готовності та високої швидкості...

02.06.2026

Важливий крок для медичної галузі громади: лікарі КНП «Чорнобаївська БПЛ» отримали службове житло

...

Приймальне відділення (Стаціонар):
Реєстратура (Поліклініка):
Графік роботи:
Стаціонар — цілодобово;
Поліклініка: Пн-Пт з 08:00 до 17:00