Щиро вітаємо із Міжнародним днем медичної сестри!

Щиро вітаємо із Міжнародним днем медичної сестри!

12 травня у світі відзначають Міжнародний день медичної сестри - день людей, чия турбота, доброта й професіоналізм щодня рятують життя та дарують надію.

Ваша праця - це не просто професія, а справжнє покликання, сповнене турботи, витримки, щирості та людяності. Саме ви першими приходите на допомогу, зустрічаєте пацієнтів із теплом і увагою, підтримуєте у найскладніші моменти та даруєте впевненість і спокій.

Дякуємо вам за професіоналізм, відданість справі та великі серця, сповнені любові й милосердя.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпних сил, професійного зростання, вдячних пацієнтів і мирного неба над головою. Нехай тепло, яке ви щодня даруєте людям, повертається до вас сторицею 🌷💙

Поділитися:
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування
Дивитись більше:
04.06.2026

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людей, яке викликає нейротропний вірус сказу. Воно є смертельно...

04.06.2026

У КНП «Чорнобаївська БПЛ» проведено комплексне навчання щодо готовності до виявлення та локалізації холери
...

02.06.2026

Сучасні виклики вимагають від медичних установ максимальної мобілізаційної готовності та високої швидкості...

02.06.2026

Важливий крок для медичної галузі громади: лікарі КНП «Чорнобаївська БПЛ» отримали службове житло

...

Приймальне відділення (Стаціонар):
Реєстратура (Поліклініка):
Графік роботи:
Стаціонар — цілодобово;
Поліклініка: Пн-Пт з 08:00 до 17:00