10 липня — День вшанування пам’яті загиблих медичних працівників

Сьогодні, 10 липня, ми відзначаємо важливу дату - День вшанування загиблих медичних працівників.
Це день скорботи та глибокої поваги до тих, хто, рятуючи життя інших, втратив власне.
Медики стали героями не лише в операційних і на приймальних покоях, а й на передовій - під обстрілами, у зоні бойових дій, у каретах «швидкої», які прямували туди, звідки всі інші тікали.

На жаль, війна забрала життя і медиків Черкащини — 82 медичних працівники загинули, виконуючи свій професійний обов’язок.
Серед них — і наш колега, водій КНП «Чорнобаївська багатопрофільна лікарня Чорнобаївської селищної ради» Синільник Сергій Григорович, який загинув у бою за Україну.
Ми пам’ятаємо його як мужню, відповідальну, добру та щиру людину. Його ім’я назавжди залишиться в нашій пам’яті.

💙💛 Схиляємо голови у скорботі.
Ми вдячні кожному, хто поклав життя заради інших.

Вічна пам’ять. Герої не вмирають.

📍 10 липня 2025 року о 14:00 у КНП «Чорнобаївська БПЛ» буде оголошено Хвилину мовчання - на знак шани та вдячності тим, хто не повернувся з чергувань, гарячих точок або пішов у вічність, рятуючи інших.

Пам’ять - це наш обов’язок.

Поділитися:
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування
Дивитись більше:
04.06.2026

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людей, яке викликає нейротропний вірус сказу. Воно є смертельно...

04.06.2026

У КНП «Чорнобаївська БПЛ» проведено комплексне навчання щодо готовності до виявлення та локалізації холери
...

02.06.2026

Сучасні виклики вимагають від медичних установ максимальної мобілізаційної готовності та високої швидкості...

02.06.2026

Важливий крок для медичної галузі громади: лікарі КНП «Чорнобаївська БПЛ» отримали службове житло

...

Приймальне відділення (Стаціонар):
Реєстратура (Поліклініка):
Графік роботи:
Стаціонар — цілодобово;
Поліклініка: Пн-Пт з 08:00 до 17:00